fbpx

Info

Pojď s námi vytvářet zdravé vztahy

Toužíš po dlouhodobém vztahu či partnerovi a stále se ti nedaří ho potkat? Najít tu pravou, toho pravého? Zkoušíš on-line seznamky a vše končí po pár větách, aniž by došlo k osobnímu setkání či propojení? Nevíš, jak začít, jak navázat kontakt, aniž bys nezažíval pocity zklamání, či rozčarování. Přitahuješ si stále stejné protějšky a dokola si říkáš: tohle nikam nevede. Možná už ztrácíš víru, naději a chuť začít něco nového. Poznáváš se?

Možná máš za sebou dlouhodobý vztah, kde jste byli spíše brácha se sestrou, matka se synem či otec s dcerou místo partnerů, milenců, kamarádů či rodičů. Zažil jsi to?

My ano. Rozumíme ti. Prošli jsme si tím co ty. Hledali různé cesty. Vzdávali to. Přestali věřit, že existuje nějaká cesta. Často nás brzdil strach z odmítnutí či zklamání. Nevěděli jsme, co chceme a tak zažívali stále stejnou bolest dokola. Uzavírali svá srdce nebo je měli otevřené příliš dokořán. Možná si někdy stavěli i vzdušné zámky. 

Proč se tak dělo?

Nevěděli jsme co opravdu chceme. Jaký život chceme žít a koho vedle sebe chceme mít. Nevěděli jsme, jak si nastavit hranice a jak si je udržet. Neuměli správně komunikovat své pocity. Možná i díky svému nastavení lásku sami sobě blokovali. Báli se zůstat sami. Po několika neúspěších jsme se rozhodli na sobě začít pracovat. Teprve díky sebepoznání došlu u nás ke změně, k naší vnitřní transformaci.

Oba dnes víme, že řešení existuje a cesty jak z bludného kruhu ven také. Oba totiž víme, jaké to je zamilovat se a být odmítnutý. Oba víme, jaké to je odejít z dlouhodobého vztahu a opět začít znovu. Oba víme, jaké to je být delší dobu sám a zkoušet různé on-line seznamky. Vše, co jsme zažili, nás přivedlo k osobní transformaci a výcvikům, které pomáhají lidem najít v první řadě sebe sama, vědět co chci a co ne. Víme, kde hledat. Naučili jsme se, jak funguje energie a polarita mezi mužem a ženou a že otevřená a pravdivá komunikace je dovednost, která se dá naučit. 

Organizátoři: Marie Nová a Petr Gruber
Tel.: 737 580 300 (uložte si tel. číslo do mobilu)

Marie Nová pomáhá přiblížit vědomý život co nejvíce lidem prostřednictvím celostních masáží, koučinku a seznamovacích akcí. Vystudovala pedagogiku volného času na UJEP v Ústí nad Labem. Od roku 2015 se intenzivně věnuje seberozvoji, od roku 2021 koučinku a od roku 2022 masážím. To vše nyní může propojit při seznamovacích akcích. Absolvovala intenzivní 10denní transformační výcvik Core Touch I. a II. u Denisy Říha Palečkové a Richarda Vojíka a šíří dále jejich společnou vizi.

Petr Gruber je průvodce, kouč, facilitátor, masér. Jeho posláním je rozsvěcovat lidi a ukazovat jim cestu. Věnuje se seberozvoji, pořádá semináře, vede mužské kruhy. Praktikuje masáže klasické i celostní, Access Bars, věnuje se tvorbě rodokmenů. Absolvoval transformační výcvik Core Touch I. u Denisy Říha Palečkové a Richarda Vojíka a roční facilitátorský kurz u Richarda Vojíka, Iva Janečka a Richarda Gonzora. Jako facilitátor se pravidelně účastní Srazu hustých mužů.

Představ si, že díky Nové seznamce budeš vědět 

👉 kdo opravdu jsi
👉 koho vedle sebe chceš mít 
👉víš, co ti dělá radost a jaké jsou tvé potřeby a umíš je bezestrachu komunikovat svému partnerovi či partnerce
👉 co nabízíš svému partnerovi a jaké kvality má mít tvůj partner
např. je to zralá osobnost s vyřešenou minulostí, chce společně pracovat na vztahu a růst
 

Co získáš díky Nové seznamce:

👉 seznámíš se s lidmi, kteří také stejně jako ty chtějí v životě žít zdravý vztah
👉 dáme ti konkrétní návody a techniky, jak poznat 4 typy citového pouta, aby ses při seznamování mohl/a správně rozhodnout
👉 dozvíš se o polaritě mužské a ženské energie a jak s ní zacházet

👉 naučíš se, jaké existují jazyky lásky a jak ti pomohou ke spokojenému vztahu
👉 dostaneš návod na cyklickou ženu, pokud jsi muž a jak si chytře plánovat aktivity s ohledem na cyklus, pokud jsi žena

Co říkají o Nové seznamce účastníci z července 2023?

Jana Slezáková: Nová seznamka, je pro lidi, kteří se chtějí seznámit s novými lidmi. Navázat nová přátelství, nové vztahy, potkat se, se zajímavými lidmi. Na první akci jsem šla bez velkých očekávání a mile mne překvapila uvolněná atmosféra, zajímavý lidé a krásné prostředí Stromovky. Cvičení, která Maruška s Petrem připravili, byla hravá a na chvíli jsme se společně vrátili do dětských let. Zkusili si poznat své hranice či hranice druhé osoby. Pojmenovat si své vnitřní pocity a najít tak odpovědi na různé otázky ze svých životů. Společná sdílení byla pro mnohé velkou inspirací i ozdravným procesem. Jsem ráda, že jsem s Vámi byla a mohla toto příjemné odpoledne zažít. Kdo se přidá příště? 

Kateřina Jungwirtová: Maruška a Petr vytvořili příjemné a bezpečné prostředí, lehkou a hravou formou vedli celou akci. Prostředí Stromovky bylo příjemné, na svět kolem nás se snadno zapomnělo, atmosféra byla přátelská a blízká. Bylo snadné se uvolnit a navnímávat si téma setkání, kterým byly Hranice. Přineslo mi to spoustu uvědomění a jsem ráda, že jsem se zúčastnila. 


Nová seznamka je pro tebe, pokud:

👉 jsi nezadaná/ý
👉 máš vyřešenou minulost
👉 máš rad/a seberozvoj, jsi zralá osobnost
👉 láká tě kouzlo vědomého bytí
👉 chceš kvalitní, zdravý vztah

Jak seznamovací akce probíhá?

👉 na akci chodíme včas, nejlépe o 10 minut dříve
👉 na začátku proběhne krátké představení každého účastníka
👉 tykáme si
👉 zapojíme hry
👉 budeme chodit
👉 uděláme společné foto
👉vyměníme si kontakty s tím, kdo nám je sympatický
👉 trochu se vzděláme v jednom tématu z osobního rozvoje
👉 na konci akce můžeme posedět v blízké restauraci

Tak co, přidáš se k nám?

Scroll to top